безкоштовно по Україні: 0800 300 567
Зворотній зв’язок

Безлактозні продукти

Фильтры
Йогурт  "Карпатський" безлактозний десертний 280г Йогурт Йогурт "Карпатський" безлактозний десертний 280г
-
+
Оптова ціна - 18.71 грн при замовленні від 8 штук
Йогурт  Карпатський  безлактозний 300г Йогурт Йогурт Карпатський безлактозний 300г
-
+
Оптова ціна - 16.44 грн при замовленні від 10 штук
Молоко ультрапастеризоване безлактозне TGA 2,5% 950г Молоко та вершки Молоко ультрапастеризоване безлактозне TGA 2,5% 950г
-
+
Оптова ціна - 33.20 грн при замовленні від 12 штук
Молоко пастеризоване безлактозне 2,5% 870г Молоко та вершки Молоко пастеризоване безлактозне 2,5% 870г
-
+
Оптова ціна - 28.26 грн при замовленні від 6 штук
Сир кисломолочний безлактозний 5% Сир Сир кисломолочний безлактозний 5%
-
+
Оптова ціна - 42.78 грн при замовленні від 12 штук

Турбота про власне самопочуття змушує людей шукати кожного разу нові продукти, які не викликають неприємного самопочуття. Одним із таких варіантів товарів є безлактозні продукти ціна яких сьогодні цілком доступна для середньостатистичного покупця. 

Молоко без лактози, наприклад, має усі ті самі переваги, що і продукт із лактозою. Воно зберігає повний профіль корисних речовин та при цьому залишається простішим для вживання, особливо для людей із чутливим травленням. 

Лінійка молочних продуктів без лактози постійно розширяється. Якщо раніше молоко було ледь не єдиним таким продуктом, то сьогодні промисловість дає можливість отримати задоволення від споживання також йогуртів, вершків, та навіть різноманітних сирів. Саме тому не потрібно обмежувати себе у виборі корисної та якісної їжі, особливо якщо справа стосується балансу смаку та складу продукту.

Чому варто купити безлактозні продукти?

Якісні безлактозні продукти купити варто не лише тим людям, які мають проблеми з засвоюванням лактози, але і тим, хто відповідально ставиться до власного здоров'я та хоче поекспериментувати з новими смаками. Продукти без лактози набагато легше перетравлюються, тому при їх вживанні не буде виникати важкості та відчуття здуття шлунку. 

В цілому вибір продуктів без лактози буде цікавим експериментом для тих, хто хоче спробувати щось нове та цікаве. Саме тому такі продукти підходять абсолютно усім. Це і цінується покупцями у такій продукції, яка поступово завойовує ринок молочних продуктів у світі та у нас.

Умови доставки

Замовити доставку кефіру та ряжанки «Галичина» можуть мешканці Львова, Києва, Харкова, Одеси, Дніпро, Івано-Франківська. Кур’єри здійснюють адресну доставку під під’їзд із дотриманням всіх вимог безпеки. При замовленні від 200 гривень доставка безкоштовна. Сайт працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Замовлення, зроблені у вихідні, будуть опрацьовані та підтверджені у найближчий робочий день.

Оплата продукції здійснюється на сайті за допомогою сервісу LiqPay. До сплати приймаються картки Visa та Mastercard.

Після підтвердження платежу та визначення питань про зручний день та час отримання, ваше замовлення сформують та відправлять вам наступного дня або в інший, вказаний вами час. Доставка за адресою триває з 9-00 ранку до 18:00 вечора. Наш працівник зателефонує вам за півгодини до прибуття.

Турбота про здоров’я має бути смачна та зручна!

Кефір
Йогурт
Ряжанка
Молоко та вершки
Сметана
Масло
Сир
Безлактозні продукти