безкоштовно по Україні: 0800 300 567
Зворотній зв’язок

Компанія Галичина

Сметана містить достатню кількість корисних якостей, яку пропонує компанія Галичина. Високий вміст жиру забезпечує більше енергії. У ньому високий вміст мінералів, таких як фосфор і кальцій. Її додають в супи, випічки, кондитерські вироби, печеня, рагу, креми, желе, солодкі і солоні кондитерські начинки.

Розглянемо позитивні фактори, що впливають на здоров'я

Здоров'я кісток

Фосфор допомагає підтримувати здоров'я зубів і кісток:

  • важливо для підтримки саме міцних кісток;
  • сприяє здоров'ю ясен і емалі зубів, про що може також говорити важливість споживання молока Галичина;
  • полегшує такі стани, як втрата мінеральної щільності та втрата кісткової тканини, такі як остеопороз. Фосфор пов'язаний зі здоров'ям серця і запобігає серцево-судинні захворювання.

Укріплені серцеві м'язи

Кальцій допомагає скороченню серцевих м'язів:

  • забезпечує зручний тиск в артеріях. Коли кальцій падає, вивільняється кальцитріол, який сприяє скороченню м'язів артерій шляхом підвищення кров'яного тиску. Для скорочення серцевого м'яза потрібні позаклітинні іони кальцію. Іон накопичується на білку тропоніну зі збільшенням внутрішньоклітинної концентрації кальцію;
  • сприяє виробленню позаклітинної рідини і внутрішньоклітинної секреції, в тому числі скелетних м'язів, яка запускається кальцієм, виявленим в саркоплазматичної мережі.

Підтримка життя клітин

Вітамін В12 допомагає підтримувати різні клітини, які знаходяться в організмі людини. Він допомагає таким функціям, як відновлення, утворення і підтримання еритроцитів, які залежать від цього вітаміну. Він також зберігає нервові клітини, які існують в організмі людини, а також підтримує нервову систему.

Профілактика від хвороби Альцгеймера

Вітамін B12 життєво важливий для лікування хвороби Альцгеймера, яка може проявляти такі симптоми, як когнітивна дегенерація і сплутаність свідомості. Дослідження показує, що пацієнти з хворобою Альцгеймера мають низьку присутність вітаміну В12 в організмі.

Травне благополуччя

Вітамін В2 відіграє життєво важливу роль у захисті та підтримці слизової оболонки травної системи.

Присутня важливість потреби у себе вдома якісний продукт і якщо його дома нема, то можна купити сметану Галичина, щоб мати міцне здоров'я.

Масло
Сметана
Молоко та вершки
Ряжанка
Кефір
Йогурт
Сир
Безлактозні продукти