безкоштовно по Україні: 0800 300 567
Зворотній зв’язок

Молочна компанія Галичина

Торгова марка "Галичина" є одним з головних виробників молочної та кисломолочної продукції в Україні. Виробництво засноване в 1998 році в місті Радехів на потужностях однойменного молочного заводу в Львівській області. Компанія входить в трійку найбільших заводів України, які виробляють йогуртову продукцію.

Грунтуючись на результатах 2009 року, частка її продукції на ринку займає 14,9%, а кисломолочних продуктів - до 10%.

Молочна компанія Галичина має власну мережу дистриб'юторських компаній, які налічують 40 представництв по всій території України. Чистий прибуток за підсумками 2010 року від продукції склав 21 млн. гривень. У чотири рази більше ніж в минулому році.

Особливості продукції компанії "Галичина"

Сьогодні виробництво Радехівського молокозаводу переробляє близько 500 тонн молока на добу. Це єдиний повністю український виробник молочної продукції, що займає лідируючі позиції. Сьогодні вона поширена по всіх регіонах.

Різновиди продукції

Незібране молоко володіє 3,2% жирності, характеризується особливою користю. Молоко з жирністю 2,5% - традиційний класичний продукт української родини.

Сметана виготовляється з добірних вершків. Її виробництво характеризується традиційною рецептурою.

Масло виготовляється з добірних вершків карпатського молока, з ніжним смаком та жирністю 72,6%.

Галичина кефір має в своєму складі живі кисломолочні бактерії, без консервантів і генномодифікованих організмів. Продукт володіє коротким термін придатності, що підтверджує його натуральність.

Ряжанка має в складі натуральні вершки, тому досягає 4% жирності.

Галичина йогурти виготовляються зі смаком полуниці, лісових ягід, чорниці, абрикоса, малини, злаків. Їх жирність становить 2,5%, період придатності - 18 діб. Йогурти мають в своєму складі вітаміни А, С, В2, магній, кальцій, калій.

З огляду на зручність упаковки випускається продукція в стаканах, ПЕТ, поліетиленовій плівці, картоні. Продукція виготовляється тільки з натурального молока карпатських корів. Завдяки екологічно чистій сировині в комплексі з технологіями, відповідаючими стандартам Європи, Галичина випускає продукт високої якості зі смаком натурального молока.

Масло
Сметана
Молоко та вершки
Ряжанка
Кефір
Йогурт
Сир
Безлактозні продукти