безкоштовно по Україні: 0800 300 567
Зворотній зв’язок

Натуральний йогурт Галичина

Незамінний продукт у раціоні кожної людини, що сповнений живими бактеріями, вітамінами, свіжими фруктами та ягодами, незамінний склад натурального продукту довершить ваше здоров’я та зміцнить імунітет. Компанія працює на свого споживача: корисні та смачні продукти високої якості. Чисто молочна продукція для всієї родини, що буде для вас смачним і поживним перекусом, завжди поруч з вами у потрібний час.

Молочна компанія «Галичина» пропонує вам свої послуги, з якими ви можете ознайомитися на офіційному сайті. В розділах представлені категорії продукції з розгорнутою характеристикою, що входить до складу та описом потрібного продукту для вас. Тож ви маєте змогу обирати свідомо. Купити йогурт Галичина відтепер – не виходячи з дому, простим кліком і до вашого дому у місті Києві та Львові.

Йогурт Галичина - чисто карпатський, чисто молочний має широкий асортимент натуральних йогуртів на різний смак:

З наповнювачами питний йогурт.

  • Лісова ягода;
  • Полуниця;
  • Абрикос;
  • Чорниця;

Натуральний Галичина йогурт без цукру для швидкого перекусу так і для всієї родини, доступні різні об'єми, для вашої зручності: з гранолою 275 г., 280 г., 300г., 870 г., 1000г.

Йогурт з злаками та свіжими ягодами для кожного свій улюблений, який підійде як для малечі так і для дорослого. Натуральний йогурт Галичина зроблений з любов’ю у серці Карпат.

Вітчизняний продукт доступний для кожного і будь-де, завжди підтримуй себе в тонусі з натуральними йогуртами з зручними форматами на різні випадки в житті. Ціна на йогурт Галичина доступна для кожного. Тож будьте здорові разом з нами!

Масло
Сметана
Молоко та вершки
Ряжанка
Кефір
Йогурт
Сир
Безлактозні продукти