безкоштовно по Україні: 0800 300 567
Зворотній зв’язок

Найсмачніші вершки та молоко від компанії Галичина

Торгова марка «Галичина» на ринку продукції уже 22 роки. За цей період вона здобула друге місце в рейтингу найбільших кисломолочних напоїв України з часткою 10.5%. Також друге місце в рейтингу ACNelesen питних йогуртів. Спочатку завод виробляв масло та згущене молоко, як це було раніше, потім його поступово модернізували; почалося виробництво сметани та молока. Після 2000 року запуск виробництва кефіру та йогурту відкрив нову сторінку в історії компанії та заводу. “Галичина” зростала, а продукція ставала дедалі актуальнішою. (Для більшої уваги аудиторії рекомендую завантижити в перший тег фотографію наближену до продукції).

В продукції компанії «Галичина» входить досить велика кількість товару, одним з яких є молоко ультрапастеризоване. Продукт ідеальний для приготування великої кількості страв. Для нього відбирають найкращі фермерські господарства найвищої якості. Виробничі потужності ТМ «Галичина» розташовані на Західній Україні: у містечку Радехів Львівської області. Завдяки сучасній технології обробки у молоці залишаються усі корисні мікроелементи та вітаміни. Ціна на молоко оправдована і доступна всім у розмірі від 27.39-30.82 гривень за 900 г. продукту.

До складу продукції також входить і вершки Галичина - виготовленні за традиційною рецептурою, що дозволяє отримати густий , та по-домашньому смачний натуральний продукт.Завдяки цьому вершки мають оригінальний та приємний смак, який вдало доповнює численні кулінарні вироби і ж незамінньою складовою багатьох страв української кухні. Купити вершки «Галичина» можливо у магазинах або на офіційній сторінці ТМ «Галичина», за ціною від 19.73 до 129.62 гривень.

Недаремно ТМ «Галичина» є одна з найуспішніших кисломолочних продавців у світі. Вона є найуспішнішою серед інших брендів за якістю і ціною. До її складу також входять продукти:

  • Кефір, йогурт
  • Молоко
  • Сметана
  • Кисломолочний сир
  • Масло
Масло
Сметана
Молоко та вершки
Ряжанка
Кефір
Йогурт
Сир
Безлактозні продукти