Смачна сметана від компанії Галичина

Сметана це традиційний кисломолочний продукт широко використовується в українській кухні для приготування різноманітних страв: від апетитних домашніх салатів з овочами до ароматного м'яса по-французьки. Сметана «Галичина» ціна на яку досить не велика, додасть особливу пікантність до улюблених страв.

Наша продукція відповідає всім нормам та стандартам якості. Завдяки сучасним технологіям виробництва в ній збережені усі вітаміни та мікроелементи.

Вам варто купить сметану, виготовлену з нашого натурального молока і абсолютно безпечну, якщо ви дбаєте про здоров'я. У складі міститься біотин, бета-каротин, фосфор, магній, цинк та інші вітаміни, мікроелементи та органічні кислоти. Вона корисна для росту кісток, відновлення сил, боротьби зі стресом. Допомагає зміцнити травну систему і нормалізувати гормональний фон.

При виробництві використовується молоко, вершки та спеціальні закваски які зберігають корисні поживні та смакові якості. Якщо Ви так само як і ми турбуєтесь про те які продукти споживає Ваша родина то можете купити сметану «Галичина» прямо на нашому сайті а кур’єри доставлять замовлення до Вашого будинку.

Переваги нашої продукції

У нашому магазині можна сметана «Галичина» купити оптом чи вроздріб. Ми створюємо кращі товари до вашого столу і пропонуємо своїм покупцям наступні переваги:

  • Якісна продукція, вироблена згідно всіх норм - в складі відсутні консерванти або інші сумнівні добавки;
  • Оригінальні рецепти - ми використовуємо традиційний підхід до виробництва в поєднанні з сучасними технологіями;
  • Повністю незалежне виробництво - у нас свої корови, які харчуються кращим кормом і знаходяться під наглядом досвідчених ветеринарів;
  • Великий асортимент - ми завжди прислухаємося до наших покупців, тому регулярно оновлюємо вибір продукції згідно з вашими побажаннями;
  • Повне надання інформації про товари - як на етикетці, так і на сайті ви знайдете опис, дані про енергетичну цінність, терміни та умови зберігання.
  • Ціна сметани «Галичина» - відповідає якості та корисності.

Також гарантуємо вигідні умови співпраці для оптових клієнтів. Ми організуємо оперативну доставку за доступною ціною по Києву та Львову.

Сметана
Молоко та вершки
Кефір і ряжанка
Йогурт
Масло
Сир