безкоштовно по Україні: 0800 300 567
Зворотній зв’язок

Кефір

Фильтры
Цена (грн)
Вага
Цена  10 - 31 грн
Вага
Кефір Карпатський нежирний 870г Кефір Кефір Карпатський нежирний 870г
-
+
Оптова ціна - 27.90 грн при замовленні від 6 штук
Кефір Карпатський 1% 870г Кефір Кефір Карпатський 1% 870г
-
+
Оптова ціна - 28.20 грн при замовленні від 6 штук
Кефір Карпатський 2,5% 870г Кефір Кефір Карпатський 2,5% 870г
-
+
Оптова ціна - 28.92 грн при замовленні від 6 штук
Кефір Карпатський нежирний 420г Кефір Кефір Карпатський нежирний 420г
-
+
Оптова ціна - 14.62 грн при замовленні від 8 штук
Кефір Карпатський 2,5% 420г Кефір Кефір Карпатський 2,5% 420г
-
+
Оптова ціна - 15.00 грн при замовленні від 8 штук
Кефір Карпатський нежирний 250г Кефір Кефір Карпатський нежирний 250г
-
+
Оптова ціна - 10.65 грн при замовленні від 10 штук
Кефір Карпатський 1% 250г Кефір Кефір Карпатський 1% 250г
-
+
Оптова ціна - 10.65 грн при замовленні від 10 штук
Кефір Карпатський 2,5% 250г Кефір Кефір Карпатський 2,5% 250г
-
+
Оптова ціна - 10.65 грн при замовленні від 10 штук

Кефір - це найкорисніший кисломолочний продукт. Кефір виготовляють з натурального коров’ячого молока шляхом сквашування спеціальними кефірними заквасками.

Систематичне споживання кефіру дозволяє внормувати мікрофлору кишківника, подолати дисбактеріоз, підвищити імунітет і значно покращити загальне самопочуття. Регулярне вживання кефіру нормалізує процеси травлення.

Ряжанка – це традиційний український кисломолочний напій. Процес виготовлення ряжанки МК «Галичина» на виробництві не набагато відрізняється від процесу приготування домашньої ряжанки. Головна відмінність у тому, що всі технологічні процеси відбуваються з використанням спеціального обладнання і продукт виготовляється великими партіями. Для виготовлення ряжанки використовують натуральне коров’яче молоко, яке за своєю якістю відповідає вимогам державного стандарту і має необхідну термостійкість.

Завдяки оригінальному смаку пряженого молока, притаманного лише ряжанці, цей традиційний український продукт має дуже багато прихильників і завжди користується попитом споживачів. Окрім того, корисна молочнокисла мікрофлора, яка міститься у великій кількості в готовій ряжанці, має позитивну дію на організм людини.

Галичина кефір

Чому саме Галичина? Для виготовлення продукції використовується виключно якісна сировина (молоко, молочнокислі бактерії і т.д). Крім того, регулярне вживання молочнокислих продуктів покращує обмін речовин та зміцнює імунітет. Це важливо як дорослим, так і дітям.

Якісна молочна продукція — запорука Вашого здоров'я. А щоб Ви завжди мали поруч пляшечку смачного кефіру чи ряжанки, ми пропонуємо скористуватися послугами нашої доставки. Кефір Галичина можна купити у нас – для цього лише оформіть замовлення та виберіть спосіб оплати.

Вся продукція відповідає стандартам якості і повністю рекомендована до вживання. Тому якщо Ви завжди на роботі, у Вас не вистачає часу на покупки у звичайних супермаркетах – звертайтесь до нашої доставки. Ми забезпечимо Вас користю і смаком!

Умови доставки

Замовити доставку кефіру та ряжанки «Галичина» можуть мешканці Львова, Києва, Харкова, Одеси, Дніпро, Івано-Франківська. Кур’єри здійснюють адресну доставку під під’їзд із дотриманням всіх вимог безпеки. При замовленні від 200 гривень доставка безкоштовна. Сайт працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Замовлення, зроблені у вихідні, будуть опрацьовані та підтверджені у найближчий робочий день.

Оплата продукції здійснюється на сайті за допомогою сервісу LiqPay. До сплати приймаються картки Visa та Mastercard.

Після підтвердження платежу та визначення питань про зручний день та час отримання, ваше замовлення сформують та відправлять вам наступного дня або в інший, вказаний вами час. Доставка за адресою триває з 9-00 ранку до 18:00 вечора. Наш працівник зателефонує вам за півгодини до прибуття.

Турбота про здоров’я має бути смачна та зручна!

Кефір
Йогурт
Ряжанка
Молоко та вершки
Сметана
Масло
Сир
Безлактозні продукти