НАША ФІЛОСОФІЯ   

 

Галичина вражає барвистими схилами Карпат. Саме там, в Карпатах, народжується Карпатський йогурт. У запаморочливих краєвидах, стрімких річках, могутніх столітніх деревах. У горах не думаєш про буденність, проблеми, квапливість. Там стаєш безтурботним, спокійним і вільним. Карпати надихають та наповнюють тебе силою, спонукають до змін та розвитку. Адже світ крокує щомиті. І ми з ним разом.

 

Ми цінуємо та бережемо природність і чистоту, що дарує Карпатська природа. І це незмінно. Спробуй і відчуй, як кожен ковток молочної продукції «Галичина» наповнює тебе силою, енергією та натхненням, які дають гори. Присвяти цю мить собі. Бери силу Карпат! Відчуй її. Так, ніби ти в Карпатах!

 

  ВИРОБНИЦТВО   

 

Виробничі потужності ТМ «Галичина» розташовані на заході Україні  у містечку Радехів Львівської області.

 

Завод був побудований ще в 1955 році, коли Україна була частиною Радянського Союзу. Тоді це було державне підприємство “Радехівський маслозавод” із спеціалізацією – виробництво масла та згущеного молока. Після розпаду Радянського Союзу підприємство, як і інші підприємства по всій країні, почало простоювати без урядових грантів та підтримки. Проте підприємству, на відміну від багатьох інших українських підприємств, пощастило і у 1998 році “Галичина” відновила виробництво.

 

Спочатку завод виробляв масло та згущене молоко, як це було раніше, потім його поступово модернізували; почалося виробництво сметани та молока. Після 2000 року запуск виробництва кефіру та йогурту відкрив нову сторінку в історії компанії та заводу. “Галичина” зростала, а продукція ставала дедалі актуальнішою.

 

 


ЗАРАЗ ВИРОБНИЦТВО ПРАЦЮЄ НА СУЧАСНОМУ ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ:

 TETRA PAK 

Швеція

 ALFA LAVAL 

Швеція

GЕА

 Німеччина 

 ОBRАМ 

Польща

 ТEWES-BIS 

Польща

 ТEWES-KLIMA 

Польща

 

98% сировини МК «Галичина» отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка та якісні показники молока у виготовлені продукції.

 

Якість продукції підтверджено міжнародним сертифікатом відповідності FSSC 22000 v5.1, який відноситься до категорії найвищих міжнародних стандартів у сфері безпеки харчових продуктів.

 

У 2018 році у компанії відбувся ребрединг. ТМ «Галичина» змінила дизайн і випустила нові, унікальні для України продукти за авторським рецептом – карпатський йогурт та карпатський кефір. Запуск лінійки карпатських кисломолочних продуктів став результатом тривалих досліджень потреб та вподобань споживачів, вивчення новітніх світових трендів та традицій молочного виробництва Галичини.

 

При цьому традиції Галицького молочного виробництва залишаються незмінними, а ТМ «Галичина» є відомим українським йогуртно-кефірним брендом.

 


 

  ЕКОЛОГІЧНА ПОЛІТИКА  

 

Екологічна політика – пріоритетний напрямок роботи компанії «Галичина». Ми розуміємо масштаби проблеми галузі, тому підтримуємо екологічні ініціативи громадських організацій та активістів, маркуємо своє упакування, закликаємо сортувати сміття та здавати пластик на переробку.

 

Компанія шукає екологічні альтернативи, які б змогли зберігати властивості молочних продуктів і водночас берегли довкілля. Ми відкриті до пропозицій та порад у сфері екологічного упакування.

 

........................⇒ детальніше